Sklep internetowy abStore
WA-PRO Mobile
Jesteśmy autoryzowanym serwisem
Autoryzowany serwis abStore

Sklep internetowy abStore

Platforma e-commerce abStore jest platformą przygotowaną przez Asseco WAPRO oraz została w pełni zintegrowana z programem WF-Mag dla Windows – sprzedaż i magazyn. Współpracuje z programem WF-Mag dla Windows już od wariantu START.

Platforma e-commerce abStore współpracuje wyłącznie z aktualną wersją płatną programu WF-Mag dla Windows.

abStore to nowoczesna platforma usługowa dla handlu internetowego (e-commerce), umożliwiająca szybkie uruchamianie i łatwe prowadzenie sklepów internetowych. W pełni integrowalna z systemem Asseco WAPRO WF-Mag (wersja dla Windows) platforma abStore ma charakter usługowy (System as a Service). Każdy uruchamiany na niej sklep jest utrzymywany w infrastrukturze własnej (Data Center) Asseco Business Solutions. Platforma abStore oferowana jest w (rozliczanym miesięcznie) modelu abonamentowym.

abStore to rozwiązanie dla użytkowników systemu WF-Mag, chcących rozszerzyć swoją dotychczasową działalność handlową poprzez uruchomienie nowego kanału sprzedaży – sklepu internetowego. System przygotowany został w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić proces zakładania sklepu oraz w pełni wykorzystać fakt jego kompleksowej synchronizacji z programem WF-Mag. Dzięki temu, iż systemy abStore oraz WF-Mag pochodzą od jednego producenta, możliwe było dokonanie ich natywnej integracji. Oznacza to najlepszy z możliwych sposób współpracy systemu sprzedażowego i platformy e-commerce, umożliwiający w efekcie uproszczenie obsługi sklepu internetowego, a przez to także obniżenie kosztów jego eksploatacji. pozyskania nowych klientów i zwiększenia swoich zysków.

Szczegółowe informacje możecie Państwo znaleźć na stronie produktu abStore.

 
Copyright © "helper" Sławomir Hałka