Programy Asseco WAPRO
Systemy mobilne
WA-PRO Mobile

WA-PRO Mobile

Asseco WAPRO Mobilna firma WF-Mag Mobile 2

Asseco Business Solutions oferuje sektorowi MSP najnowocześniejszą technologię mobilną, zarezerwowaną dotychczas wyłącznie dla dużych korporacji. Nowy system Asseco WAPRO Mobilna firma WF-Mag Mobile 2 to rozwiązanie ułatwiające sprzedaż, które zapewnia zdalny i szybki dostęp do informacji niezależnie od miejsca pobytu użytkownika.

 WF-Mag Mobile 2 marki Asseco WAPRO to oferta dla firm z segmentu MSP, które dostrzegają korzyści z zastosowania technologii mobilnej. Wykorzystując szeroko dostępne możliwości komunikacji takie jak GPRS, internet, nowoczesne komputery osobiste PDA, netbooki i tablety oraz najnowocześniejszą technologię zarówno bazodanową jak i programistyczną, WF-Mag Mobile 2 pozwala małym i średnim przedsiębiorcom wyposażyć swoich pracowników terenowych (zarówno przedstawicieli handlowych jak i vansellerów) w zaawansowane rozwiązania w adekwatnej dla sektora MSP cenie.

Przeznaczony dla przedsiębiorstw posiadających przedstawicieli handlowych w terenie, WF-Mag Mobile 2 zapewnia zdalny, szybki dostęp do informacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się użytkownik. Stanowi też doskonałe narzędzie dla osób zarządzających, umożliwiając lepszy nadzór nad pracownikami. Doskonale sprawdza się również w automatyzacji obiegu dokumentów podczas pracy kierowców, magazynierów oraz punktów sprzedaży detalicznej, oddalonych od lokalizacji centralnej.

Aplikacja mobilna występuje w trzech wariantach:
- dla urządzeń typu smartfon z systemem Android od wersji 2.3.5;
- dla urządzeń PDA z systemem Windows Mobile 2003, 5.0, 6.0 lub 6.5;
- dla systemu Windows XP, Vista lub Windows 7.

Zobacz szczegółowy opis programu WF-Mag Mobile 2.

 
Copyright © "helper" Sławomir Hałka